बढी भाडा असुली कालोबजारी गर्ने २ जना एम्बुलेन्स चालक प’क्राउ परेका छन्।

सेवाग्राहीसँग तोकिएको दर भन्दा बढी भाडा असुली गरेको अभियोगमा २ जना एम्बुलेन्स चालकलाई वीरगंज महानगरपालिका-१५ स्थित नेशनल मेडिकल कलेजको प्राङ्गणबाहिर सडकबाट शुक्रबार प्र’हरीले प’क्राउ गरेको हो

प’क्राउ पर्नेहरूमा बहुदरमाई नगरपालिका-९ विश्रामपुर ठेगाना भएका ३५ वर्षीय कमरुदिन रायभर र विन्दवासिनी गाउँपालिका-१ ठेगाना भएका २२ वर्षीय वीरबल मुखिया रहेका छन् ।

पर्सा जिल्लामा सञ्चालनमा रहेका एम्बुलेन्स चालकहरूले कोभिड-१९ सं’क्रमणको विषम परिस्थितिको फाइदा उठाउने मनसायले सं’क्रमित व्यक्ति तथा उक्त सं’क्रमणको कारण मृ’त्यु भएका व्यक्तिका आफन्तहरूबाट मनोमानी भाडा अ’सुल गरिरहेको भन्ने सूचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साबाट खटिएको प्रहरीले उक्त कार्यमा संलग्न उनीहरुलाई ना.२ च ३२५६ र ना.३ च ८१९९ नम्बरका २ वटा एम्बुलेन्ससहित प’क्राउ गरेको हो । उनीहरु उपर का’लाबजारी गरेको अ’भियोगमा अनुसन्धान भइरहेको उक्त कार्यालयले जनाएको छ ।

साथै पर्सा जिल्लाभित्र कुनै पनि व्यावसाय वा सेवा प्रदायकले सेवाग्राहीहरूलाई कुनै सामान वा सेवा प्रदान गरेबापत तोकिएको दरभन्दा बढी मूल्य लिएमा तत्काल सूचना दिई का’लाबजारी नियन्त्रण गर्ने कार्यमा सहयोग गरिदिनहुन समेत सम्बन्धित सबैमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साले अनुरोध गरेको छ ।

अन्तिम पटक अध्यावधिक गरिएको 95 Viewed

प्रतिक्रिया दिनुहोस्